טיפול טבעי תומך לנשים ולנשים הרות

נשים בהריון זקוקות לדיאטה מזינה ביותר, מועשרת בויטמינים ומינרלים. גוף האישה זקוק לתוספות תזונתיות על מנת לתמוך בהתפתחות העובר ולהשלים את הרכיבים הנדרשים לבריאות העובר. תזונה המכילה מזונות בריאים דלי-שומן מסייעת, אולם לא כל המינרלים הנדרשים נמצאים באוכל או ניתנים לצריכה בכמויות הנדרשות. על מנת להשלים את תפריט הויטמינים והמינרלים לרוב מומלץ לצרוך תוספי תזונה עשירי ברזל, סידן, אבץ וחומצה פולית.

תוספי תזונה מעניקים הזנה מוגברת לנשים בהריון ומפחיתים את הסיכון מסיבוכי הריון שונים. מומלץ להיוועץ עם רופא לפני לקיחת תוספי תזונה, על מנת להתאים את הרכב הויטמינים והמינרלים לכל אישה, ובהתאם למצבה הרפואי. נשים הרות הנוטלות תרופות מרשם חייבות להיוועץ לפני שימוש בתוספי תזונה.

ויטמינים ומינרלים הנידרשים במהלך ההריון:

חומצה פולית - מפחיתה משמעותית את הסיכויים להפלה, כאשר נצרכת בשבועות הראשונים של ההריון. חומצה פולית מעודדת צמיכת תאים ומפחיתה סיכונים הקשורים בגדילת העובר.

ברזל - מאיץ יצירת תאים אדומים בגוף. נשים בהריון זקוקות לכ 50% הגברה בקצב זרימת הדם. ברזל עוזר במניעת תופעות אנמיה במהלך ההריון.

שמן דגים - שמן עשיר בחומצה השומנית Omega-3, המשמשת אבן בנין בהתפתחות מוח וגוף בריאים. Omega-3 מפחיתה את הסיכויים לשבץ מוחי, רמות כולסטרול גבוהות ובעיות לב. ח

חנות טבע מציעה מבחר מוצרים לתמיכה באישה במהלך ההריון, מוצרים אלו פותחו מרכיבים טיבעיים בלבד, הינם בטוחים לשימוש ובעלי השפעות חיוביות על מהלן ההריון בנשים הרות.

נשים והריון

שלב תוכן